Větřní B - Kájov 1:4

27.09.2020 13:21

Větřní B - Kájov 1:4 (1:3) (6. Cifreund Jakub 12. Lippl Jan, 37. Lippl Jan, 43. Najbrt Petr, 52. Čabela David (pen.))

Rozhodčí: Petroušek, Adamovič

Po debaklu v Nové Vsi se Kájov prezentoval zlepšeným výkonem a zaslouženým vítězstvím na půdě rezervy Větřní 1:4. Hostům chyběla řada hráčů, vypomoci museli starší hráči. Domácí vstoupili do utkání gólově a po Homerově přízemním centru zakončil na zadní tyči Ciefreund, 1:0. Po centru Maršála, zakončil Lippl hlavou na 1:1. Na hranici vápna se opřel levou nohou do míče znovu Lippl a bombou pod břevno dal na 1:2. Kolmice Čabely našla rozběhnutého Maršála, který předložil před prázdnou branku P. Najbrtovi na poločasových 1:3. Ve druhém poločase padla už jen jedna branka. Po pasu Doubka za obranu, postupoval P. Najbrt a byl sražen ve vápně. Čabela bezpečně proměnil pokutový kop na konečných 1:4.

Sestava Sokola Kájov: Sládeček - Žilavý, Němec, Šmikmátor, Petřík - Žilavý st., A. Didkivski, Čabela, Doubek - Maršál, Lippl. Střídali Grabec a P. Najbrt. Trenér Miroslav Grabec