Kniha návštěv (fórum)

Váš tým na portále Roteiro.cz

Roteiro.cz | 26.03.2017

Dobrý den,

rádi bychom vás informovali o spuštění nového fotbalového portálu https://www.roteiro.cz, na kterém můžete nalézt veškeré statistiky hráčů, týmů a rozhodčích z celé České republiky. Pokud vás zajímají např. statistiky vašeho týmu, ty můžete najít na následující adrese:

Budeme rádi za jakýkoliv feedback.

Děkujeme!

fotbalové programy - zpravodaje

jaaggi | 19.07.2015

Dobrý den, hledám mezi fanoušky nebo členy klubu Sokol Kájov sběratele fotbalových programů (zpravodajů), se kterým bych mohl spolupracovat při výměně fotbalových programů různých klubů z České republiky, případně odkoupím starší nepotřebné programy (zpravodaje).
Kontakt - football.programmes@seznam.cz

nabídka spolupráce

otto vítek | 05.11.2014

Dobrý den. Rádi bychom Vašemu fotbalovému klubu nabídli možnost spolupráce s kapelou
M O P .

Skupina MOP je zaměřena výhradně na komerční akce jako např. taneční zábavy, oslavy narozenin, svatby, různé firemní večírky, teambuildingy a akce pro zaměstnance, obecní slavnosti atd. Nejedná se ovšem o žádné duo, ale o plnohodnotnou rockovou kapelu. Z našich mnohaletých zkušeností víme, že právě takový styl hudby naši zákazníci přímo vyžadují a proto budeme rádi, když nás pozvete na některou Vaši akci. Jezdíme vystupovat po celé ČR. Hrajeme v malých hospůdkách i na fotbalových stadionech. Svá vstoupení si i sami ozvučíme. Naše požadavky jsou pouze celková cena za vystoupení 8000,-
dopravu neúčtujeme, ta je zdarma. Jiné požadavky kapela nemá.
Neváhejte a zajistěte si pro sebe ještě některý z volných termínů vystoupení pro Vás.

Další info např. audio a video ukázky jsou na našich stránkách https://www.moprock.webzdarma.cz/

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Rodinnej fotbálek

Šmiky | 27.05.2014

Když koukám na tu soupisku, tak vlastně všichni jsme taková veliká rodina.
Já a Petr N. rodina s Mirouˇ
Zdenda s Ádou
Čahoun, Čahoun, Čahoun
Máša, Píďa
Malýho Wernyho oženíme s jednou z dcer Bůčka
a postupně to nějak propojíme. :-)

Re: Rodinnej fotbálek

kájovský Messi | 14.07.2014

Šmiky, zapomněl jsi, že jsem potencionálním ženichem Růženky.

Vitej zlaty hattricku

Smiky | 25.05.2013

A je to tady. Kajov je opet na spici.

Re: Vitej zlaty hattricku

| 29.05.2013

je třeba máknout trička jsou už domluvený,loni byly rudý teď asi červenobílý(to asi u Dana neprojde)

Re: Re: Vitej zlaty hattricku

Mašková | 04.06.2013

červenobílá?????? O Dio to bude krásný

Májka

Mašková | 28.04.2013

Pánové a jsem zvědavá zda se postaráte o postavení "MÁJKY".

Re: Májka

MARTA | 28.04.2013

NĚCO POSTAVÍ,ALE JESTLI TO BUDE MÁJKA????????

PÁLENÍ ČARODĚJNIC

| 24.04.2013

Chlapi na trénink od 17,00,ženy,přítelkyně,děti v 17,30 na kuželně.Každý so přineste něco na zub o pitný režim se postará Šaňo a jeho sličná kolegyně(manželka)Martička.S posledních zpráv sem se dozvěděl o možnosti přespání na kuželně u koulí.

Re: PÁLENÍ ČARODĚJNIC

Maškovi | 25.04.2013

Dio dorazí na trénink, kterého mi pak musíte na kuželnu někdo dopravit a slečna Mašková dorazí po práci. Co se týče nedělní brigády, se omlouváme, jedeme pryč :-)

Re: PÁLENÍ ČARODĚJNIC

Marta | 28.04.2013

TAK PÁNOVÉ,PITÍ ŠANO ZAŘÍDÍ,ALE JÁ TĚŽKO....PŘESPÁNÍ PLATÍ,VEMTE SI SEBOU SPACÁKY....JEŠTĚ MŮŽU UPÉCT NĚCO SLADKÉHO..

Májka u Standy na kuželně

Maškovi | 17.04.2013

Čau Zdenku a kluci, co ta Májka?

Svatba

Řeklo se 6.4. a proto:
12:00 PRÁVĚ BYLI ODDÁNI

Re: Svatba

Maškovi | 06.04.2013

PS: Pánové díky, že jste přišli

Re: Svatba

Thomas | 06.04.2013

Nedostali jsme pozvánky.Ale apríla už bylo.

Re: Re: Svatba

Maškovi | 06.04.2013

ale pane Galko, to není žádný apríl a na Vás jsem s pozvánkou zapomněl! Omlouvám se

Re: Re: Re: Svatba

Šmiky | 07.04.2013

Zařídím anulování svazku. OPAKOVAT!!!

Hlaska mesice

Smiky | 07.01.2013

Ten musi byt vtipny, ten chlapec.
Posledni tri hlasky se tykaji jen jeho.
Kam se hrabe Zahy. :-)
Sranda byla dobra. Vsichni nezucastneni o moc prisli.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek