Přídolí - Kájov 0:7

06.10.2019 20:24

Přídolí - Kájov 0:7 (12. Lippl Jan, 14. Kolaj Luigi (pen.), 29. Kolaj Luigi, 40. Maršál Ondřej, 45. Kolaj Luigi, 69. Lippl Jan, 88. Maršál Ondřej)

Rozhodčí: Petroušek

Hosté šli v Přídolí od začátku za vítězstvím. Centr Petříka napálil Lippl do břevna. Po přistrčení Schönkypla se dostal do vápna Lippl a křížnou střelou po zemi otevřel skóre, 0:1. Po kontaktu brankáře s Čabelou se pískala penalta, kterou Kolaj proměnil, 0:2. Z levého křídla zaútočil Jaroslav Písko a mířil do břevna. Po centru Doubka zakončil Kolaj z voleje placírkou 0:3. Pas Žilavého za obranu našel rozběhnutého Maršála, který placírkou po zemi dal na 0:4. Po Sérii soubojů a odrazů se dostal míč až ke Kolajovi, který dal do odkryté branky na poločasových 0:5. Ve druhém poločase padly už jen dvě branky. Průnik Lippla do vápna a střela v pádu znamenala šestou branku, 0:6. V závěru utkání se k míči dostal Maršál a bombou propálil vše na konečných 0:7.