Křemže - Kájov 1:2

09.09.2019 17:26

Křemže - Kájov 1:2 (0:1) (76. Fučík Jan 24. Kolaj Luigi (pen.), 56. Maršál Ondřej)

Rozhodčí: Šudoma, Holub

Omlazený domácí tým podlehl zkušenějšímu soupeři z Kájova. K vidění byl vidět souboj dvou týmů, jejichž nasazení nepolevilo celých 90 minut. Po pasu Kolaje postupoval do vápna Adam Novotný, ale by sražen a následovala penalta. Kolaj umístěnou střelou k tyči dal na poločasových 0:1. Ve druhém poločasu padla už jen jedna branka na každé straně. Schönkyplovu střelu vyrazil brankář k Maršálovi, který zblízka překopl. Po rohu Žilavého hlavičku Petříka brankář Kocián vyrazil znovu jen k Maršálovi, který z otočky dal na 0:2. Domácí vyvinuli obrovský tlak, ale podařilo se jim jen snížit dorážkou Fučíka na 1:2.

Sestava Sokola Kájov: Galko - Čer, Němec, Petřík, Žilavý - A. Novotný, Čabela, Schönkypl, A. Didkivski - Kolaj, Maršál. Střídal Š. Novotný. Trenér Miroslav Grabec