Kájov - Nová Ves - Brloh

09.09.2018 19:42

Kájov - Nová Ves - Brloh 2:1 (1:1) (39. Didkivský Igor, 50. Kolaj Luigi 38. Anderle Jiří ml.)

Rozhodčí: Holub
ČK: 90. Mašek - 90. Kříž

Kájov se poprvé v sezóně představil na domácím hřišti, v brance se sportovním universálem Radimem Novotným a v záloze s novou posilou Petrem Schönkypplem z Horní Plané a hned si připsal první tři body v soutěži. Utkání se soupeřem, který ještě nedávno hrál I. A nebylo jednoduché. Soupeř šel do vedení, když se Jiří Anderle ml. z levé strany napálil míč křížně přesně k tyči po zemi, 0:1. Hned z rozehry však Kájov vyrovnal. Andrej Didkivski odcentroval z pravé strany a jeho bratr Igor Didkivski tečoval míč špičkou na poločasových 1:1. Ve druhém poločase padla už jen jedna branka. Ve skrumáži v hostujícím vápně se dostal k míči Kolaj a chytře obstřelil brankáře, 2:1. V závěru došlo na dvě červené karty. Unikajícího Maška srazil Kříž a byl vyloučen. Faulovaný však oplácel a byl také vyloučen. V posledních sekundách po zpětné přihrávce mířil Klein do břevna.

Sestava Sokola Kájov: R. Novotný - V. Žilavý, Němec, Haláček, Doubek - A. Didkivski, P. Schönkypl, Čabela, I. Didkivski - Mašek, Kolaj. Střídal Čer. Trenér Miroslav Grabec