Kájov - Nová Ves/Brloh 1:3

26.10.2019 22:22

Kájov - Nová Ves/Brloh 1:3 (0:0) (89. Maršál Ondřej 59. Smieško Slavomír, 88. Hüttner Tomáš, 90. Šána Václav)

Rozhodčí: Šudoma
ŽK: Klein

Souboj z horní poloviny tabulky vyzněl lépe pro hosty z Nové Vsi. Prvním poločase branka nepadla. Po rohu Žilavého mířil Kolaj hlavou do tyče. Trestný kop Pouzara brankář Glonec vyrazil na roh. Centr Čera trefil Maršál hlavou do břevna. Branky začaly padat až ve druhém poločasu. Kolaj se dostal do samostatného úniku, ale brankář jeho střelu vyrazil nohou. Po zpětné přihrávce Hüttnera vystřelil Smieško slabě levou nohou po zemi mezi nohy brankáře, 0:1. V závěru chodili hosté do rychlých kontrů. Po rychlé narážečce se dostal do úniku Hüttnera, který křížnou střelou zvýšil na 0:2. Po narážečce s Kolajem, přesprintoval všechny Maršál a bombou pod břevno levou nohou snížil na 1:2. Přesný pas Pouzara za obranu našel Šánu, který střelou o tyč dal na konečných 1:3.

Sestava Sokola Kájov: Glonec - Žilavý, Němec, Petřík, Doubek - Čer, Lippl, Čabela, A. Didkivski - Maršál, Kolaj. Střídali Galko, Šmikmátor, R. Novotný, a Š. Novotný. Trenér Miroslav Grabec