Kájov - Malonty 3:0

13.09.2020 11:19
Kájov - Malonty 3:0 (1:0) (31. Lippl Jan, 57. Novotný Štěpán, 69. Haláček Josef )

Rozhodčí: Janda, Petroušek
ŽK: Lippl

Po vysoké prohře na Lipně, chtěl doma Kájova zabodovat se silnými Malontami. Do domácí branky musel Radim Novotný a vychytal čisté konto. V úvodu zápasu měli obrovské šance Doubek, Š. Novotný a Lippl, skóre se však nezměnilo. Po trestném kopu Haláčka, sklepnul Čabela míč na Lippla, který bombou otevřel skóre, 1:0. Ve druhém poločase padli ještě dvě branky. Po přihrávce Glozy, pálil Beneda v obrovské šanci nad. Centr Lippla našel na zadní tyči Štěpána Novotného, který z voleje levou nohou dal svou první branku za Kájov, 2:0. Rohový kop Holienčina našel hlavu Haláčka na konečných 3:0.

Sestava Sokola Kájov: R. Novotný - Žilavý, Němec, Maurer, Doubek - Čer, Haláček, Čabela, Š. Novotný - Lippl, Holienčin. Střídali Petřík, Šmikmátor a Žilavý st. Trenér Miroslav Grabec