Kájov - Lipno 3:1

30.09.2019 17:16

Kájov - Lipno 3:1 (1:0) (32. Najbrt Petr, 49. Kolaj Luigi, 80. Najbrt Petr 60. Krauskopf Karel)

Rozhodčí: Reitinger a Petroušek

V utkání z horní poloviny tabulky byli úspěšnější domácí, když v náročném a těžkém utkání zvítězili 3:1. Schönkyplův přesný pas za obranu našel Kolaje, jehož střelu vyrazil brankář jen k P. Najbrtovi, který dorazil na 1:0. Březinova střela šla těsně mimo. Hned v úvodu druhého poločasu domácí zvýšili skóre. Rohový kop Schönkypla propadl až ke Kolajovi, který bombou zvýšil na 2:0. Definitivní pojistku mohl přidat Baláž, ale jeho střelu brankář kryl, stejně tak P. Najbrtovi. Domácím se zranili oba krajní záložníci a zbytek utkání museli dohrát v improvizovaném rozestavení. Hosté si ve zbytku poločasu vynutili enormní tlak, plný důrazu a rychlých náběhů. Po špatném odkopu domácích se dostal na vápně k míči Krauskopf a bombou po zemi k tyči snížil na 2:1. Únik Žilavého po pravé straně, následná střela, kterou brankář vyrazil znovu k P. Najbrtovi a třetí gól domácích znamenal definitivní tečku za domácím vítězství, 3:1.

Sestava Sokola Kájov: Galko - Žilavý, Němec, Baláž, Doubek - Čer, Lippl, Schönkypl, A. Didkivski - Kolaj, Čabela. Střídali Žilavý st., Šmikmátor a P. Najbrt. Trenér Miroslav Grabec.