Kájov - Horní Planá 3:1

15.11.2019 18:21
Kájov - Horní Planá 3:1 (1:1) (28. Žilavý Vladislav, 74. Lippl Jan, 87. Maršál Ondřej 42. Koritar Jan)

Rozhodčí: Lach, Kemeny, Adamovič

ŽK: Baláž - Komžák

V posledním zápase podzimu se utkaly týmy z horní poloviny tabulky o třetí příčku po podzimu. Rohový kop vrátil Kolaj znovu k Žilavému, který stříleným centrem napálil míč před branku, kde si ho domácí srazili do vlastní branky, 1:0. Koritar si na středu dvakrát obhodil domácí záložníky a bombou z dálky vyrovnal na 1:1. Ve druhém poločasu měl obrovskou šanci Bednář, ale brankář Galko jeho pokus bravurně vytáhl. Hlavička Maršála mířila do břevna. Po centru Čera se v běhu trefil z voleje patičkou Lippl, 2:1. Centr Lippla našel hlavu Maršála na konečných 3:1.

Sestava Sokola Kájov: Galko - Žilavý, Němec, Baláž, Petřík - Čer, Lippl, Čabela, A. Didkivski - Maršál, Kolaj. Střídali Glonec, Šmikmátor, Haláček, Š. Novotný a P. Najbrt. Trenér Miroslav Grabec