Křemže - Kájov 3:5

18.06.2019 15:48

Křemže - Kájov 3:5 (1:3) (8. Matějka, 61. Zeman, 62. Fučík - 15. Petřík, 36. Kolaj, 44. Čabela, 50. Čer, 68. Kolaj)

Rozhodčí: Petroušek

Domácí nastoupili k poslednímu zápasu jen s deseti hráči. Přesto byli pro soupeře nepříjemným protivníkem, který se nevzdal ani do poslední minuty. Hned v úvodu utkání pronikl po levé straně Matějka a střelou na bližší tyč otevřel skore, 1:0. Po rohovém kopu Žilavého se hlavou prosadil pod břevno Petřík, 1:1. Po přihrávce Lippla utekl Kolaj a obstřelil brankáře po zemi k tyči, 1:2. Přesný pas P. Schönkypla našel rozběhnutého Maršála, který předložil míč Čabelovi na poločasových 1:3. V úvodu druhého poločasu znovu Maršál předložil míč na zadní tyč, kde Jan Čer levou nohou střelou o tyč dal na 1:4. Po centru Petříka, mířil Kolaj do tyče. Domácí však zabojovali a během dvou minut dali dvě branky. Nejprve se důrazně prosadil Zeman, když obešel i brankáře, 2:4. Důrazný Fučík, který zbořil hostujícího stopera Němce a znovu obešel brankáře na 3:4. Závěrečnou branku obstaral Kolaj, když znovu obstřelil brankáře přesně k tyči na konečných 3:5. V závěru ještě trefili domácí tyč. Sokol Kájov tak po výhře Malont nad Chvalšinami nakonec skončil na bronzové třetí příčce.

Sestava Sokola Kájov: Galko - Žilavý, Němec, Čabela, Petřík - A. Novotný, Lippl, Schönkypl, Čer - Kolaj, Maršál. Střídali Glonec, Žilavý st. Werner a Grabec. Trenér Miroslav Grabec.