Kájov - Vyšší Brod 2:1

13.05.2019 16:00

Kájov - Vyšší Brod 2:1 (0:0) (52. Kolaj, 76. Maršál - 79. Dibďák)

Rozhodčí: Reitinger

Hosté z Vyššího Brodu dorazili do Kájova pouze v deseti hráčích. Přesto soupeře výrazně potrápili a sahali celý zápas po bodech. V prvním poločase branka nepadla. Němec trefil po rohu spojnici a Novotný tečovanou střelou z vápna trefil tyč.
Ve druhém poločase už začaly padat branky. Po centru střídajícího Holienčina propadl míč až ke Kolajovi, který skákavý míč napálil přesně, 1:0. Centr Novotného našel hlavu Maršála, 2:0. Pěnčíkova střela mířila do tyče a od ní se míč odrazil k Dibďákovi, který ve skluzu snížil na konečných 2:1.

Sestava Sokola Kájov: Glonec - Čer, Němec, Petřík, Doubek - A. Novotný, I. Didkivski, P. Schönkypl, A. Didkivski - Kolaj, Peťule. Střídali Galko, Kocián, Holienčin a Maršál. Trenér Miroslav Grabec