Kájov - Malonty

10.04.2019 19:38
Rozhodčí: Reitinger

V úvodním jarním kole na sebe narazily týmy ze špičky tabulky. Vítězství si připsal domácí Sokol Kájov za výhru 3:0 nad silnými Malontami. Po spolupráci P. Schönkypla s centrujícím Balážem, se na první tyči objevil osamocený Kolaj, 1:0. Po narážečce Kolaje s P. Schönkyplem, postupoval Andrej Didkivski sám na brankáře a chytrou šaltlí jej obstřelil na poločasových 2:0. Ve druhém poločase padla už jen jedna branka. Po úniku Adama Novotného a následném centru se prosadil hlavou Kolaj na konečných 3:0. V dalším kole přivítá Kájov favorita přeboru, tým Chvalšin.

Sestava Sokola Kájov: Galko - Čer, Němec, Baláž, Žilavý - A. Novotný, I. Didkivski, P. Schönkypl, A. Didkivski - Kolaj, Maršál. Střídali: Glonec, Petřík, Doubek, Haláček, Peťule a Kocián. Trenér Miroslav Grabec

Sestava Hraničář Malonty: Bílý - Vančura, Doubrava, Mokoš, Svatoň - Kališ, M. Kouba, Valíček, Beneda - Zdobnický,  Faltus. Střídali: Keri, Bartek a Gloza. Trenér Ladislav Kaločai.